Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 

Bytový textil

Samolepící zrcadlové dekorace – originální doplněk pro Vaši domácnost

Hledáte originální doplněk, pro Váš interiér? Máme pro Vás skvělý tip v podobě samolepících zrcadlových dekorací. Jedná se o nový trend, který dodá každé místnosti osobitý styl a navíc opticky zvětší její prostor.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Dětské hrací koberce

Udržet pořádek v dětském pokoji může být velmi náročné. Děti zkrátka nepotřebují mít vše na svém místě a mají rády ve věcech vlastní řád. Rodiče však čas od času musejí zasáhnout a určit „pravidla hry“. Vítanou pomocí mohou být v tomto ohledu i dětské hrací koberce. Dítě totiž získá určitý prostor, kde je vše dovoleno.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Útulnější byt pomocí samolepek na stěny

Stále populárnější dekorace, které zkrášlí jakýkoliv pokoj v bytě, či domě. To jsou samolepky na zeď. Jejich aplikace je velmi snadná i pro naprostého lajka a jsou dostupné v mnoha různých barvách a rozměrech. Stejně tak jsou v prodeji různé motivy, přičemž nejžádanějšími jsou rozhodně motivy květin, stromů, či palem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Nabízíme zejména ložní povlečení

Nabízíme ložní textil, jedná se konkrétně o povlečení, polštáře, přikrývky, prostěradla, přehoz na postel, matracové chrániče a ložní povlečení do dětské postýlky.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe