Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 

Polštáře a polštářky

Polštářky nejen na parádu

Polštářky se dnes vyrábějí z velmi různorodých umělých materiálů, aby výrobci docílili potřebných vlastností, užívají složitých technologií. Již dlouho je však známo, že zcela výjimečné vlastnosti má přírodní materiál - pohanka. Je doposud nedoceněn, a to i přestože pozitivně působí na celou řadu zdravotních obtíží.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Polštářky, jako moderní doplněk interiéru

Polštáře a polštářky nejrůznějších barev a barevných kombinací tvoří nedílnou součást každé ložnice, obývacího pokoje, pracovny a dětského pokoje. Každá místnost však vyžaduje jiný typ, velikost a design polštářků, při výběru tudíž platí odlišné pravidlo. Od polštářků určených do obývacího pokoje budeme požadovat především estetickou stánku, naopak od polštářků určených do ložnic očekáváme komfort a pohodlí, tedy stránku praktickou.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Rychlá proměna bytu? Stačí polštář!

Chcete být stále in, i když se večer díváte na televizi nebo popíjíte kávu s kamarádkou? Je to jednoduché a navíc i pohodlné! Pořiďte si na sedačku polštář v limetkově zelené, hnědé, růžové nebo fialové barvě s květinovým vzorem či s obrazcem! Přesně takové jsou totiž hlavní trendy v designu bytového textilu. Ale pozor, brzy přijde změna!

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vycpaní pomocníci aneb není polštář jako polštář

Naštěstí odzvonilo dobám, kdy jste polštář nalezli pouze na posteli nebo nanejvýš na pohovce. Díky polštářům totiž můžete vytvořit z neútulné a strohé místnosti pohodový koutek a my vám dáme pár typů, jak na to.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Rozmazlujte se polštářky

Provází nás od narození až po poslední chvíle na tomto světě. Na noc si vybíráme zdravotní na srovnání páteře, na cesty oblíbeného mazlíčka, na sedačce rozhodíme to, co lahodí našemu zraku. Dokonce i v práci si pro větší pohodlí podložíme na židli záda polštářem.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Sláva polštářům a polštářkům

Vždyť nám každodenně zpříjemňují odpočinek na pohovce, posezení v našem oblíbeném křesle, několik stránek knihy před usnutím v posteli. Naše děti a vnoučata si jimi ochotně zaplní hrací koutek a dovedou se na nich tak báječně povalovat.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe