Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 

Potahový textil

Potahové a dekorační látky
Jednou z možností, jak si přizpůsobit interiér svého bydlení k vaší dokonalé představě, je využití dekoračních látek. Jaké materiály existují a jak s nimi můžete experimentovat?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak vybírat potahy na sedací soupravy

V minulosti bylo zvykem nakupovat napínací potahy na sedací soupravy v kamenných prodejnách. Díky moderní technice ovšem v dnešní době máme i nové možnosti nákupu, které nám navíc nabízí i řadu výhod.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Potahové látky sází na vzhled i praktičnost

Pokud si právě vybíráte vysněnou sedačku, nepochybně hledíte na to, jak vypadá, jak je velká, zda je rozkládací či nikoliv, a jaký má vzorek/barvu. Určitě však stojí za pozornost i tkanina, kterou je potažena.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Potahy na sedací soupravy

Co je na sedací soupravě vidět na první pohled a čím sedačka poutá pozornost, je potah. I ten výrazně ovlivňuje výslednou cenu, která může být u stejného druhu sedačky výrazně odlišná právě v závislosti na použitém potahovém materiálu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Potahové látky na vaší sedačku
Pokud tu a tam navštívíte obchod s nábytkem nebo s potahovými materiály, určitě si všimnete, že to, co vidíte mezi regály, se už opravdu značně liší od reality, kterou máte doma. Není divu, i v látkách a materiálech, které zdobí vaši sedací soupravu, dochází k postupnému vývoji.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Vytvořilo Anawe