Vše o bytovém textilu
s odborníkem na bytový textil

Doporučujeme

Vyberte si nové závěsy na okna z široké nabídky moderního bytového textilu na interie.cz.
 

Ložní prádlo

Jaké povlečení do ložnice?

Říká se, že dobrý hotel poznáte podle bílého ložního prádla .. Má to svou logiku - na bílém ložním prádle nejlépe okamžitě poznáte, zda je čistě prané a také kvalita materiálu, mačkavost a trvanlivost je zjevná. V hotelnictví je tedy voňavé, vyžehlené a bílé oblečení zárukou solidnosti a vizitkou kvality hotelu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jakým směrem jdou trendy u ložního povlečení?

Povlečení se stále více stává důležitým dekorativním prvkem interiéru. V duchu uvolněnější nálady se budou odvíjet i barevné trendy v roce 2010.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jaké ložní prádlo vybíráme?

Také ložní povlečení prochází vývojem. V průběhu let se měnily nejen vzory, ale i materiály. Stálicí je klasické bavlněné povlečení. Čím větší gramáž bavlny vyberete, tím kvalitnější povlečení bude. Dříve ve výbavě nevěsty nechybělo povlečení z damašku. Jedná se o velmi kvalitní bavlněné povlečení. Dostupné jsou i směsi bavlny a polyesteru. Tato směs zaručuje stálobarevnost, rychle schne a především, nemusí se žehlit. Velice oblíbené je také krepové povlečení, které nabízí stejnou výhodu – žádné žehlení.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Od saténu po flanel aneb jak zvolit správné ložní prádlo
Znáte také ten příjemný pocit, když uléháte do čerstvě povlečené postele? Pokud ano, pak jistě také víte, že je velmi důležité zvolit to správné povlečení.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vybíráme ložní prádlo

Odpočinek člověka je bezesporu jednou z nejdůležitějších věcí pro naši fyzickou i psychickou pohodu. Po hektickém dni je třeba se uložit do těch správných peřin, abychom tělu dopřáli zasloužený pohodový spánek a odpočinek.

Detail DISKUTOVAT (1 příspěvků)

Ložní povlečení a prádlo – luxus v posteli
Ložní povlečení neodmyslitelně patří k základnímu vybavení každé domácnosti. Nabídka ložního povlečení je na českém trhu rozmanitá, okouzlení nám přinášejí přenádherné vzory, které bychom však neměli upřednostňovat před kvalitou materiálu.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Jak správně vybrat povlečení

Uvažujete -li o koupi nového povlečení, vyberte nejdříve materiál, ze kterého by mělo být povlečení vyrobeno. V dnešní době je výběr poměrně velký - zde uvádíme základní kriteria jednotlivých materiálů:

Detail DISKUTOVAT (3 příspěvků)

Povlečení - přehled materiálů
Povlečení dokáže podtrhnout vzhled Vaší ložnice, naladit a zpříjemnit Váš spánek. V současné době je na výběr nejen široká barevná a vzorová škála, ale můžete i volit z různých materiálů povlečení. Jaké jsou výhody jednotlivých druhů materiálů?

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Hledáte vhodné povlečení? Lůžkoviny bez námahy? Pro děti?

Jaké vybrat lůžkoviny tak, abyste nemuseli žehlit, aby dobře vypadalo, bylo pohodlné a aby třeba nedráždilo vaše alergické díte? Zkuste náš jednoduchý přehled dostupných druhů lůžkovin.

Detail DISKUTOVAT (0 příspěvků)

Vytvořilo Anawe